Servis a ďalšie služby pre Vás

Sme výhradným distribútorom inovatívnych a špičkových koróznych komôr Ascott. Tieto komory umožňujú realizovať testy odolnosti voči korózii - testy soľnou hmlou alebo cyklické korózne testy. Jedinečnou výhodou týchto komôr je intuitívne menu v českom jazyku na veľkej dotykovej obrazovke. Ovládanie je tak jednoduché a bezproblémové.  

S výberom komory profesionálne poradíme a nájdeme riešenie tak, aby spĺňalo všetky Vaše potreby. Vždy berieme do úvahy normy, podľa ktorých budete testovať alebo typ vzoriek, ktoré budú testované. 

Naša spolupráca s Vami ale predajom komory nekončí. Komory servisujeme tak, aby spoľahlivo fungovali mnoho rokov. 

So servisom máme dlhoročné skúsenosti a môžeme garantovať, že naši servisní technici vyriešia všetko kvalitne a rýchlo. 

 

Skonzultujeme, dovezieme, nainštalujeme, zaškolíme: 

  • Inštalácia a zaškolenie 

Po dodaní komoru nainštalujeme. Ručíme tak za to, že je v poriadku a testovanie bude bezproblémové. Inštalácia a zaškolenie je u nás samozrejmosťou. Vaši pracovníci budú vedieť, ako všetko nastaviť rýchlo a správne. 

  • Reakčná doba servisného technika

Niekto testuje prakticky nonstop a iný komoru využíva priebežne. Na základe Vašich potrieb si preto môžeme dohodnúť reakčnú dobu servisného technika. Budete tak mať istotu, že Vás v prípade potreby navštívi tak skoro, ako to len pôjde. Vyhnete sa tak zdĺhavému čakaniu. 

  • Konzultácie po telefóne

Nie ste si istý, či ste všetko nastavili správne alebo nastali neočakávané technické problémy?

Zavolajte nám a využite možnosť poradenstva na diaľku. Náš technik s Vami preberie Váš problém a pokúsi sa hovy riešiť okamžite. Ak sa to nepodarí, dohodneme sa na osobnej návšteve. 

  • Skladová dostupnosť 

Bežné náhradné a spotrebné súčiastky máme na sklade. Doba opravy sa tak skracuje na minimum. Robíme všetko preto, aby oprava bola prevedená v čo najkratšom čase a nemuste ste dlho čakať na ďalšie testovanie. 

  • Servisné prehliadky 

Po roku používania komory Vás upozorníme na možnosť využitia preventívnej servisnej prehliadky. Budete tak mať istotu, že komora stále funguje spoľahlivo a bezproblémovo. Preventívne servisné intervaly budeme strážiť za Vás. 

Ing. Pavel Medvec

Renáta Sabolová